Пилим бревна, пилим лес.
Пилим оптом, на развес,
Под заказ и экспорт тоже.
Обращайтесь к нам — ПОМОЖЕМ!

Троещина
(44) 221-3190
(67) 536-6474

Теремки
(44) 229-3099
(97) 985-5500

Пиломатеріали

Дошка обрізна. Переваги та недолiки

обрізна Фото: Дошка обрізна некалібрована

Україна багата лісами, отож і виробництво пиломатеріалів тут також поширене. Для нас побачити обрізну дошку, що валяється десь при дорозі — явище цілком звичайне, однак не скрізь у світі це так. Наприклад, на сході ставлення до обрізноі дошки більш шановливе. Там її купують за великі кошти, доставляють на кораблфях та очікують інколи декілька місяців.

Обрізна дошка — це геніальний винахід, який ніби перетворив дерево, що росте у конструктор «Lego». Щоб побудувати дерев’яний будинок з колод, потрібні були досвідчені майстри, а з обрізною дошкою може вправитися навіть аматор.

Обрізна дошка отримала своє розповсюдження з початком машинобудівництва. Як тільки електричний двигун став доступний рядовому підприємцю, у кожному населеному пункті з’явилися люди, що виробляли обрізну дошку.

Завдяки своїй низькій ціні, легкості транспортування та зберегання, простоті монтажу і водночас високій естетичній оцінці обрізна дошка отримала широке застосування — від парканів до стропильной системи скатного даху. Найчастіше обрізна дошка використовується як чорновий матеріал, а більш вищі гатунки висушуються і використовуються як заготовки для оздоблювальних матеріалів, таких як вагонка, дошка підлоги, блок хауз, обшивна дошка. Элітне застосування обрізної дошки — це суха столярна дошка. Із неї виробляються меблі та ін.

Як зводити стіни з бруса

Дом брус КиевСтіни з бруса зводять з невеликими трудовитратами. До того ж, не будуть потрібні фахівці дуже високої будівельної кваліфікації. Брущаті стіни, на відміну від дерев'яних, можна відразу збирати на готовому фундаменті. Якщо цоколь будинку виконаний по западаючою схемою, то злив не робиться: перший вінець укладається на шар гідроізоляції фундаменту. Робиться зовнішній звис над цоколем в межах 3-4 см.

Кути першого колоди з'єднуються вполдерева. Решта кути досить з'єднувати або на шпонках, або на шипах. Кути, на додачу, зміцнюються скобами. По довжині стіни з колод рекомендується зміцнити металевими накладками - нагелями. Для нагелів вже після того, як брус був встановлений на клоччя, треба просвердлити отвори в півтора бруса глибиною.

Якщо кути брусів з'єднувати «впритул», то вийде нетривке отвір. Крім того, щілини будуть продуватися. Більш грунтовним буде рішення з'єднувати кути корінними шипами. Для цього під шов і гніздо робиться пропил дерева поперек волокон. Сколювання ж робиться вздовж волокон. При такому поєднанні для шипа, на додачу, гніздо буде знаходитися далі від краю брусів.

Чому зручно та вигідно купувати пиломатеріали на нашому складі

 • ПилорамаНизькі ціни. Ми гарантуємо низькі ціни, тому що:

  1. Склад арендує площу у промисловій зоні пригорода

  2. Ми є безпосередніми виробниками пиломатеріала

 • Великий вибір. Більш ніж 30 найменувань обрізного пиломатеріала.

 • Пиломатеріали одразу. На складі постійно знаходиться більш ніж 500 м3 пиломатеріалів.

 • Готівковий та безготівковий розрахунок.

 • Уся технічна та податкова документація.

 

Важко визначитися де купувати пиломатеріал? Читайте статтю "Где купить пиломатериал"

 

10 переваг пелет

Пелети — це новий вид твердого топлива для приватних домовласників. У чому його особливість? На відміну від кам’яного вугілля, газу та дров пелети виробляються з відходів. І цей фактор стає тим значніший, чим більше ми чуємо про виснаження навколишнього середовища. Але це не єдина перевага пелет, а тільки початок. Отже,

 

10 переваг пелет:

Пилорама Київ. 5 запитань до працівника пилорами

Пилорама

Пиломатеріали у Києві. Що може бути легше? «Погуглі» в інтернеті, знайди номер телефону найближчої пилорами і питання вирішено. Якщо ви не прагнете відмінного результату, такий варіант вам дійсно може підійти. Певно, що ціна буде низькою або навіть шалено низькою. (Занадто радіти цьому однак не варто, бо тут, скоріш за все, не обійшлося без браконьєрства). Якщо б питання було "де купити пиломатеріали дешево?", можливо, це був би найпростіший варіант.

Але на цьому справа не закінчується, а тільки починається. Перш ніж йти звичайним шляхом, потрібно з’ясувати для себе декілька основних моментів:

 1. Чи візьметься працівник пилорами за ваш заказ?

  Це питання є найлегшим, але в ньому є один нюанс, який слід знати. (Інакше можна набути багато зайвих переживань.) Здається, все просто: зателефонував, запитав, так — то так, ні — то ні і все тут. Однак, не рідко на пилорамі ви почуєте відповідь: "зараз такого лісу немає, незабаром буде, можливо на наступному тижні". У лісових господарствах, де пилорами закуповують ліс-кругляк для виготовлення пиломатеріала, стабільність ще менша, ніж у працівників пилорам. Отже очікувати швидкого вирішення вашого питання може бути необачно. Якби працівник пилорами мав можливість, по поїхав би та й купив би ліс, але такої можливості у нього може не бути, і не бути довго. Ця проблема є поширеною, адже зазвичай на пилорамах бракує площі для зберігання власних запасів лісу.

Пиломатеріали. Переваги та обмеження.

Пиломатеріали Фото: Пиломатеріали береза

Пиломатеріали. Саме слово говорить про те, що пиломатеріал — це продукт пиляння. Про його цінність та важливість у житті сучасної людини піде мова на цьому сайті, оскільки він присвячений саме пиломатеріалу. Пиломатеріал, звичайно, має багато технічних характеристик, про які ми будемо говорити в інших статтях. У цьому огляді ми зупинимося на плюсах та мінусах пиломатеріала.

Уперше я був дійсно здивований пиломатеріалом, коли був ще підлітком і дізнався про те, що наш дореволюційний 4-х поверховий будинок, розташований у старій частині Києва, мав дерев’яні перекриття.Особливу увагу я звернув на це під час продажу квартири, оскільки усі покупці цікавились цим питанням. Усі чомусь ставились до пиломатеріалу як несучому матеріалу з певною недовірою. Бетон, ніби, — оце сила. (Хоча я досить щасливо не один рік жив у цьому домі.) Якось один будівельник, що робив капремонт у подібному будинку, разказав, що балки, які вони витягували з перекрить, були як новісінькі. Він сказав, що дерево довговічніше за бетон. Саме тоді я зрозумів, що пиломатеріал – це дійсно сила, і не варто його недооцінювати.

Де купити пиломатеріали?

пиломатериалыПиломатеріали у Києві. Що може бути легше? «Погуглі» в інтернеті, знайди номер телефону найближчої пилорами і питання вирішено. Якщо ви не прагнете відмінного результату, такий варіант вам дійсно може підійти. І певно, що ціна буде низькою або навіть шалено низькою. (Занадто радіти цьому однак не варто, бо тут, скоріш за все, не обійшлося без браконьєрства.) Але це була б тільки відповідь на запитання "де купити пиломатеріали дешево?" Проте на цьому справа не закінчується, а тільки починається, і наша ціль більш фундаментальна -- роздивитись основні способи купівлі пиломатеріалу, їх переваги і недоліки, а також допомогти покупцю визначитися, як, де і коли найбільш раціонально придбавати пиломатеріал

Subscribe to RSS - Пиломатеріали