Пилим бревна, пилим лес.
Пилим оптом, на развес,
Под заказ и экспорт тоже.
Обращайтесь к нам — ПОМОЖЕМ!

Троещина
(44) 221-3190
(67) 536-6474

Теремки
(44) 229-3099
(97) 985-5500

Пилорама Київ. 5 запитань до працівника пилорами

Пиломатеріали у Києві. Що може бути легше? «Погуглі» в інтернеті, знайди номер телефону найближчої пилорами і питання вирішено. Якщо ви не прагнете відмінного результату, такий варіант вам дійсно може підійти. Певно, що ціна буде низькою або навіть шалено низькою. (Занадто радіти цьому однак не варто, бо тут, скоріш за все, не обійшлося без браконьєрства.)  Якщо б питання було "де купити пиломатеріали дешево?", можливо, це був би найпростіший варіант. 

 

Але на цьому справа не закінчується, а тільки починається. Перш ніж йти звичайним шляхом, потрібно з’ясувати для себе декілька основних моментів:

 

Пилорама
 1. Чи візьметься працівник пилорами за ваш заказ?

  Це питання є найлегшим, але в ньому є один нюанс, який слід знати. (Інакше можна набути багато зайвих переживань.) Здається, все просто: зателефонував, запитав, так — то так, ні — то ні і все тут. Однак, не рідко на пилорамі ви почуєте відповідь: "зараз такого лісу немає, незабаром буде, можливо на наступному тижні". У лісових господарствах, де пилорами закуповують ліс-кругляк для виготовлення пиломатеріала, стабільність ще менша, ніж у працівників пилорам. Отже очікувати швидкого вирішення вашого питання може бути необачно. Якби працівник пилорами мав можливість, по поїхав би та й купив би ліс, але такої можливості у нього може не бути, і не бути довго. Ця проблема є поширеною, адже зазвичай на пилорамах бракує площі для зберігання власних запасів лісу.

 2. Чи зможе часто напівтверезий працівник гарантувати, що ваш заказ буде виконаний в термін і на вашому об’єкті не буде затримки?

  Найчастіше обладнання, що використовується на пилорамах — це б/в установки, що мають властивість ламатися. Персонал також підбирається не надто вдумливо — робота не хитра. Зазвичай це сусіди, що страждають від безробіття і не завжди в найкращій формі, а тому й пила може часом "вильнути", і робочий день не скластися. Отже, на сьогодняшній день стабільність пилорами не висока. Але якщо ви маєте в запасі час та не потребуєте високої якості, цей варіант може розглядатися. Колись та якось ваш заказ все-таки буде зроблений. А може вам пощастить, і все буде просто відмінно.

   

 3. Чи буде це економічно з точки зору транспортних витрат?

  Третє питання також просте, і також зі своїм нюансом. Як правило, пилорами знаходяться за межою міста, і часто до них треба їхати близько 30 - 50 км. За допомогою калькулятора досить не важко підрахувати вартість топлива в обидва кінці, але слід, про всяк випадок, додати до цих розрахунків можливість ще однієї чи двух непередбачених виїздів. Як-то: "підвезіть грощі для додаткового задатку, бо на ліс бракує", або взагалі якість незадовільна і треба буде щось перероблювати, або привезли не весь заказ. Будь-що може трапитися...

   

 4. Чи задовольнить вас якість? Чи є у вас час на переробку заказу?

  Пилорама

  Як перевірити якість пиломатеріалу? Це окрема тема, але зараз ми дамо декілька основних порад:

  • Пиломатеріал не має бути мокрим. Це означає, що він не повинен зберігатися під дощем.
  • Бажано, щоб була відсутня синизна, оскільки вона вже нікуди не дінеться.
  • Також звичайно має значення, щоб пиломатеріал був порізаний за розміром. Це легко перевірити за допомогою рулетки. Флегматично, кожну дощечку. Це не займе багато часу.


   

 5. Що для вас буде зручніше: мати справу безпосередньо із виробництвом та його працівниками чи все-таки заплатити незначний процент посереднику, що позбавить вас від турбот?

  І, зрештою, останнє питання. Пилорама — це виробництво, а виробничі стосунки мають свою специфіку (тут практикуються підвищений тон, особливий набір малозначних слів, незосередженість, що веде до забутливості і т. д.) Суть в тому, что власник пилорами, як правило, не торговець, і іноді доцільніше буде скористатися послугами посередника (складу або магазину), який зрозуміє вас, пояснить все працівнику пилорами та досягне результату.


Ми торкнулися деяких проблем, що виникають під час співпраці із пилорамами і які не завжди лежать на поверхні. Але як говорить багатовікова народна мудрість, на будь-який товар є свій покупець. Свої переваги мають і  пилорами, і склади продажу пиломатеріалів, і супермаркети, і спеціалізовані магазини пиломатеріалів, і навіть звичайні ринки.

 

Отже, в чому  безперечні переваги пилорами? Як було вже сказано -- низькі ціни на пиломатеріал, але крім того:

 • якщо вам потрібен специфічний розмір
 • якщо ви маєте в запасі два-три місяці
 • якщо вам потрібен пиломатеріал для чорнових робіт
 • якщо ви живете поруч із пилорамою і хтось вам її рекомендує.

Хотілося б додати ще одне. Приймаючи рішення купити пиломатеріал, полагайтеся на внутрішнє чуття. Це вміння завжди стане вам в пригоді. Ми живемо серед людей, і купівля пиломатеріалу — це також зустріч з людським фактором. Оскільки документів та договорів на пилорамах, як правило, не дають, цілком можливо, що заплативши за заказ, ви можете лишитися без товару або отримати зовсім не те, на що розраховували. Це не часте явище, але такі випадки мають місце. Будьте уважні: якщо бачите, що щось не гаразд, краще переплатіть і позбудьтеся переживань. Але якщо ви впевнені, що упораєтеся із ситуацією — нехай щастить. Можливо, це стане для вас відмінною можливістю заощадити гроші.

Сподіваємося, що наші поради пролили світло на запитання «де купити пиломатеріали?». Бажаємо вам успіху!

 

Пиломатеріали на замовлення
Купити пиломатеріал від виробника на складі у Києві

Google