Пилим бревна, пилим лес.
Пилим оптом, на развес,
Под заказ и экспорт тоже.
Обращайтесь к нам — ПОМОЖЕМ!

Троещина
(44) 221-3190
(67) 536-6474

Теремки
(44) 229-3099
(97) 985-5500

Де купити пиломатеріали?

Пиломатеріали

Пиломатеріали Фото: Пиломатеріали на тарілочці з блакитною облямівкою

Пиломатеріали у Києві. Що може бути легше? «Погуглі» в інтернеті, знайди номер телефону найближчої пилорами і питання вирішено. Якщо ви не прагнете відмінного результату, такий варіант вам дійсно може підійти. І певно, що ціна буде низькою або навіть шалено низькою. (Занадто радіти цьому однак не варто, бо тут, скоріш за все, не обійшлося без браконьєрства.) Але це була б тільки відповідь на запитання "де купити пиломатеріали дешево?" Проте на цьому справа не закінчується, а тільки починається, і наша ціль більш фундаментальна — роздивитись основні способи купівлі пиломатеріалу, їх переваги і недоліки, а також допомогти покупцю визначитися, як, де і коли найбільш раціонально придбавати пиломатеріали.

 

Купити пиломатеріали на пилорамі?

 

Отже, знаходимо в інтернеті телефон пилорами. Перш ніж йти звичайним шляхом, потрібно з’ясувати для себе декілька основних моментів: чи візьметься працівник пилорами за ваш заказ? Чи зможе часто напівтверезий працівник гарантувати, що ваш заказ буде виконаний в термін і на вашому об’єкті не буде затримки? Чи буде це економічно з точки зору транспортних витрат? Чи задовольнить вас якість? (Як правило, якість товару на пилорамах незадовільна.) І врешті решт, чи є у вас час на переробку заказу (а таке трапляється не рідко)? Зважте все і визначте для себе: чи бажаєте ви мати справу безпосередньо із виробництвом та його працівниками, чи краще все-таки заплатити незначний процент посереднику (складу чи магазину), який надасть вам готовий товар, позбавивши від зайвих турбот. 

 

Пиломатеріали в супермаркеті

 

Якщо ви мешкаєте у Києві і вам потрібно всього декілька реєчок, можливо, найпростіший варіант для вас — відвідати найближчий супермаркет будівельних матеріалов. По-перше, не прийдеться витрачати багато палива. По-друге, дуже зручно: тепло, грає музика, поруч гарно вдягнений персонал, можна в спокійній атмосфері підійти і подивитись на якість пиломатеріалу, підібрати те, що треба. Врешті-решт добрий настрій теж чогось вартий. Занадто великого браку також не буде, адже певний контроль якості тут все ж таки присутній. Словом, все для вас, але переплатити прийдеться.

 

 

Склад-магазин пиломатеріалу

Склад Фото: Склад пиломатеріалів

Ще один спосіб придбання пиломатеріалів — скористатися послугами складу пиломатеріалів. Сервіс, звичайно, відрізняється від того, що в супермаркеті. Тут, напевно, будуть брудні дороги, під час дощу не буде де сховатися, вигляд вантажників, скоріш за все, також настрою не підніме. Але в наявності переваги: по-перше, тут буде значно більший вибір пиломатеріалів, по-друге, ціни на пиломатеріал будуть, відповідно, нижчими, зазвичай конкуруючіми із пилорамою.

Як правило, склади пиломатеріалу арендують приміщення десь на околиці або взагалі в передмісті, тому проїхатись трохи прийдеться. Не очікуйте занадто високої якості. Певний контроль якості пиломатеріалу на складах присутній, але слід усвідомлювати, що склад продажу пиломатеріалу -- це, по суті, та сама пилорама, різниця тільки в тому, що вона вже довгий час стабільно працює. Для досягнення високої якості пиломатеріалу необхідне відповідне обладнання, яке звичайній пилорамі не по кишені. Проте зазвичай висока якість пиломатеріалу у будівничих роботах не потрібна. На складі, скоріш за все, ви отримаєте всю необхідну документацію і зможете розрахуватися як готівкою, так і безготівковим способом. Про доставку пиломатеріалу, певно, прийдеться подбати самому, хоча на складі вам зможуть порекомендувати когось із приватних водіїв.

 

Тож де придбати якісний пиломатеріал?

 

Це досить складне питання. Потрібно розпитувати, шукати, дивитись. Що мається на увазі, коли йдеться про якісний пиломатеріал? Наприклад, якщо це брус або дошка обрізна, вони мають бути вирізаними із зрілого лісу, на доброму обладнанні, правильно зберігатися. Якщо це дошка підлоги, вагонка або блок хаус, то вони також мають вироблятися із гарних заготівок, на імпортному обладнанні, можуть бути шліфованими. Як правило, це не складно визначити візуально.

Перше, на що треба звернути увагу під час пошуку якісного пиломатеріалу, це ціна — звичайно, що вона не може бути низькою. Але й висока вартість не гарантія того, що пиломатеріал якісний. Потрібно уточнювати, дивитись. Якщо вам говорять, что продається пиломатеріал вищого або першого гатунку, слід усвідомлювати, що в народі "не синій та рівний" — це вже 1 гатунок, хоча за ГОСТом на пиломатеріал все зовсім не так. Для того, щоб пиломатеріал відповідав першому чи вищому гатунку, має бути набагато більше. На пилорамах та складах, як правило, реалізується пиломатеріал 2-го та 3-го готунків. У фірмових магазинах може бути і перший, і вищий гатунки.

 

 

Спеціалізовані магазини пиломатеріалів

пиломатеріали Фото: Ексклюзівні пиломатеріали

Спеціалізовані магазини пиломатеріалів зазвичай пропонують ексклюзивний товар: або він походить із собливо екологічно чистих регіонів, або виготовляється на особливо новому обладнанні, або це такі породи деревини, що заслуговують на особливу повагу. Дуже часто тут представлений товар закордонного виробництва, але є й немало українських виробників пиломатеріалу. У таких магазинах багато чого робиться за замовленням, тому не завжди зі своїм заказом ви зможете вкластися у тиждень чи два. Отже, якщо ви забажали чогось ексклюзивного, є рація подбати про це заздалегідь. Певно, що і сервіс, і ціна в таких магазинах високі.

Для наочності ми відобразили наші міркування щодо питання "де купити пиломатеріали?" в таблиці, у якій за п’ятибальною шкалою оцінили основні критерії купівлі пиломатеріалу. Отже,

 

Де купити пиломатеріали?

 

Назва Пилорама Супермаркет Склад Спецмагазин Базар
Сервіс 3 5 4 5 4
Термін 3 5 5 4 5
Транспорт в-ти 3 5 4 4 5
Якість 3 4 4 5 4
Ціна 5 3 4 3 4
Документація 2 5 5 5 3
Доставка 3 4 4 4 3

Сподіваємося, що наші поради пролили світло на запитання «де купити пиломатеріали?» Бажаємо вам успіху!

Google