Пеллеты от "Ясина" — чистый продукт.
Свободу дают, тепло и уют;
Пеллеты, сгорая, тебя не зовут,
С пеллетами люди покой обретут!

C
к
л
а
д
ы

Склады:Троещина
(44)221-3190
(67)536-6474

Теремки
(44)229-3099
(97)985-5500

10 переваг пелет

Пелети — це новий вид твердого топлива для приватних домовласників. У чому його особливість? На відміну від кам’яного вугілля, газу та дров пелети виробляються з відходів. І цей фактор стає тим значніший, чим більше ми чуємо про виснаження навколишнього середовища. Але це не єдина перевага пелет, а тільки початок. Отже,

 

10 переваг пелет:

 

Энергетична незалежність

 

Можливо, це найважливіше й найгостріше питання. Ця перевага дає можливість жити як хочеш. Глобалізація намагається тримати в своїх руках усі життєвоважливі суспільні артерії, серед яких электроенергія та газ. Враховуючи нестабільність сьогодення, бути спокійним може тільки той, хто має повну енергетичну незалежність і кого не лякає ні ціна на газ, ані його відключення.

На відміну від кам’яного вугілля, газу та дров пелети виробляються з відходів. І цей фактор стає тим значніший, чим більше ми чуємо про виснаження навколишнього середовища. Але це не єдина перевага пелет, а тільки початок. Отже, 10 переваг пелет:

Повна автоматизація процеса спалювання

 

В сучасному житті мало хто зважиться на камінне чи пічне опалення. Ми вже пізнали переваги автоматизованого опалення: заплатив за підключення газу, купив двухконтурний котел та спи спокійно. Лише раз на місяць плати за газ. Увесь будинок прогрівається рівномірно, коли забажав -- підкрутив або прикрутив, і ніяких підкидувань дров серед ночі.  Використання пелетів як раз і забезпечує повну автоматизацію процесу опалення.

 

Высока тепловіддача

 

Пелеты при невеликих вазі та об’ємі мають тепловіддачу у 2,5 рази більш, ніж у дров та знаходяться в одному ряду із газом та кам’яним вугіллям. ККД пелетних котлів досягає 94%. Достатньо раз на тиждень засипати їх у контейнер і питання вирішене.

 

Екологічно чистий продукт

 

Наступне важливе питання — це питання здоров’я та екології. Враховуючи повідь споживчого ринку продукцією, що містить ГМО та іншою небезпечною для здоров’я людини хімією, доводиться все більше звертати увагу на екологічність того, чим користуєшся. Пелети повністю задовольняють усім нормам здорового життя, бо складаються цілком із деревини і не містять ніяких домішок.

 

Мінімальне технічне обслуговування

 

Тих, хто стикався з пічним опаленням, турбує питання відходів. Не всі можуть і бажають кожен день вигрібати золу. Пеллетам притаманна низька зольність. Чищення проводиться  приблизно раз на місяць. Ніяке інше спеціальне обслуговування не потрібне.

 

Низька вартість опалювального сезону

 

Хоча спершу може здатися, що пелети не дешеве паливо, при грамотному розрахунку та в перекладі на гривно- калорії тепла з’ясовується, що вони не мають собі рівних. Недарма вся Європа перейшла на пелети. В Росії пелети поступаються лише дешевому газу.

 

Зберігання пелет:

 

  • Мінімум площі для зберігання
  • Ніякого запаху
  • Виключення можливості самозапалення 

Пелети не потребують спеціальних приміщень або сараїв. Усе цивілізовано: целофанові пакети, ніякого запаху, повна пожежна безпека. Можна зберігати і на вулиці, і в комірчині.

 

Легке транспортування

 

Зручність транспортування настільки ж важлива, як і простота зберігання. Не завжди є можливість замовити вантажівку, майже ніколи не хочеться забруднюватись і не часто під рукою є вантажники. Приємно їхати на легковому автомобілі, узявши з собою пару-п’ятірку пакетів пелет, які потім просто кидаєш у комору, — і не треба ні піт з лобу витирати, а ні машину пилососити. Помив з дороги руки — і до столу.

 

 

Google

Пеллеты - нестандартное применение

Пеллеты – это новейший вид топлива, по праву обретающий все большую популярность и имеющий целый ряд достоинств. Однако, наряду с основной существуют и другие сферы применения этого чудо-продукта. В этой статье мы попробуем обобщить опыт использования пеллет не по назначению.

Читать далее