Украсить дом блок-хаус может
И утеплить его поможет.
Блок-хаус стиль придаст строенью
и сэкономит кучу денег!

C
к
л
а
д
ы

Троещина
(44)221-3190
(67)536-6474

Теремки
(44)229-3099
(97)985-5500

Блокхауз ціна

 

Блокхауз Ціна

 

Найменування Тип Матеріал Сорт Товщина, мм Ширина, мм Довжина, м Ціна, грн./м2
Блокхауз Погонажні вироби Сосна 1 35 120 4-4,5 105
Блокхауз Погонажні вироби Сосна 1 28 100 4-4,5 85
Блокхауз Погонажні вироби Сосна 1 20 100, 80 4-4,5 70

 

Блокхауз оптом по Україні

Блокхауз на экспорт

 

Блокхауз класифікація

 

Блокхауз
Блокхауз класифікується за кількома основними параметрами.


Різновиди блокхауза за сортом.

 

Блокхауз відрізняється за сортом та якістю деревини, що використовується. 
У залежності від якості обробки використаної деревини блокхауз панелі поділяються на два класи:

  • клас вищої категорії ”А
  • клас, що маркується символом “В”, в якому вимоги набагато більш занижені.


Звичайна річ, що клас “А” завжди кращий. Це є особливо важливим для якісного зовнішнього оздоблювання. У матеріалі цього класу ви ніколи не знайдете сучки, що випадають, або отвори, загнилі чи гнилі ділянки. Загальна кількість сучків у матеріалі цього класу не перевищує п’яти штук на одиниці виробу. Припускаються лише ненаскрізні незначні тріщини, часткова наявність серцевини, яка не повинна перевищувати 1/3 довжини дошки. Можуть бути присутні, так звані, “кишеньки”, довжиною не більш 50мм та максимальною шириною у 5мм.

Вимоги до класу “В” набагато нижче, тому й коштує він дешевше. Крім усього, цей клас припускає хімічне офарблення виробу, а також значну наявність торочки та ворсистості поверхні.

 

За породами деревини та іншим особливостям.

 

Блокхауз класифікація
Дошки блокхауз виробляються як із хвойных сортів деревини (смереки, ангарської сосни, кедра, модрини), так і з листяних сортів (дуба, ясеня, осики).
Як правило, перевага віддається блокхауз панелям, що виготовлені з хвойных сортів дерева, особливо з модрини, оскільки смола, яку містить ця деревина, є відмінною природною гідроізоляцією, і, відповідно, завдяки цьому збільшується довговічність виробу. 
Товщина дошок панелей блокхауза варіює від 20 мм до 50 мм, а ширина – від 70 мм до 190 мм, довжина виробу коливається від 2 метрів до 6 метрів.

Монтаж блок хауса

Монтаж досок блок хауса абсолютно не требует каких-либо специальных умений и знаний, он под силу любому исполнителю (конечно, если не предусмотрен какой-то замысловатый рисунок). Доски блок хауса элементарно стыкуются между собой по общеизвестному принципу: принципу шип в паз. Свободный шип каждой последующей доски вставляется в паз предыдущей, ранее установленной доски.

Читать дальше

Блок-хаус для ваших фасадов

Фасад любого здания представляют его наружные стены, которые являются лицом, визитной карточкой строения. Один из стремительно набирающих популярность, интересных способов отделки фасада — сравнительно “молодой” материал блок-хаус. Блок-хаус — современная строительная разработка отделочного материала, довольно реалистично имитирующая натуральную древесину.

Читать дальше

Блокхаус классификация

Блокхаус классифицируется по нескольким основным параметрам. Он различается по сорту используемой древесины и ее качеству. В зависимости от качества обработки применяемой древесины выпускаемые блокхаус панели подразделяются на два класса: ”А” и “В”. Доски блокхаус изготавливаются как из хвойных сортов древесины (ели, ангарской сосны, кедра, лиственицы), так и из лиственных сортов (дуба, ясеня, осины).

Читать далее

 

Почему удобно и выгодно покупать пиломатериалы со склада

Склады пиломатериалов предлагают:

низкие цены, большой выбор, отсутствие необходимости ожидания.

А также:

наличный и безналичный расчет, вся техническая и налоговая документация.

Читать далее